Karol Paciorek jako prowadzący kolejnego programu w telewizji!

Karol Paciorek jako prowadzący kolejnego programu w telewizji!

Drugiego sierpnia swoją jesienną ramówkę zaprezentowała telewizja TVN. Wśród wielu stałych, jak i zupełnie nowych propozycji, nas zainteresowała szczególnie jedna - program "Europa na weekend" na kanale Travel Channel z Karolem Paciorkiem jako głównym prowadzącym.
Stacja w tym roku obchodzi swoje 20 urodziny i bez wątpienia chce tę okazję owocnie wykorzystać. W ramówce pojawiają się całkiem ciekawe propozycje - szczególnie mocną obsadę dostał kanał podróżniczy. Karol Paciorek w swoim nowym programie będzie proponował widzom podróże po Europie, które można odbyć bez większego przygotowania. Wszystko to sprawdzi na własnej skórze, więc zapewne dowiemy się także co nieco o lokalnej kuchni czy wartych zobaczenia atrakcjach.Wybór Karola na to miejsce nie jest przypadkowy. W internecie nie raz dał się poznać jako człowiek podróżujący, orientujący się w różnych miejscach - z wielu swoich wycieczek na jego kanale powstały różne podróżnicze vlogi czy materiały tematyczne, w których w naprawdę ciekawy sposób opowiada o danym miejscu.To nie pierwsza współpraca Karola z telewizją TVN. Od jakiegoś czasu w ramach kanału lifestylowego HGTV prowadzi razem z Anną Jażdżyk program "Musisz to mieć". W programie tym prezentuje widzom różne gadżety ułatwiające codzienne życie. Jakiś czas temu na jego kanale na YouTube pojawił się materiał zza kulis, który ma na celu nieco przybliżyć ludziom jak naprawdę wygląda praca w telewizji.Premiera "Europy na weekend" zaplanowana jest na październik bieżącego roku. Na pewno znajdzie wielu swoich entuzjastów. A czy wy będziecie oglądać? Dajcie znać w komentarzach.

Piotr Gołaś

Student administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.