Grał w Overwatcha przy użyciu Fidget Spinnerów. Zobaczcie, jak sobie poradził

Grał w Overwatcha przy użyciu Fidget Spinnerów. Zobaczcie, jak sobie poradził

Być może niektórzy z Was kojarzą streamera o nicku Rudeism. Zadziwił on bowiem już kiedyś swoich widzów, grając przy pomocy bananów. Nietypowe kontrolery stają się firmowym znakiem tego twórcy. Tym razem zadziwił wszystkich, grając w Overwatcha fidget spinnerami.


Nie regulujcie odbiorników - dobrze przeczytaliście. Rudeism grał w Overwatcha posługując się fidget spinnerami. Robił to przez prawie cztery godziny. Brzmi niedorzecznie i tak też w rzeczywistości wygląda. Wbrew pozorom jest to całkiem zaawansowany sposób sterowania, który wymagał wcześniejszego przygotowania. Zobaczcie sami, jak to wygląda:Co ciekawe udaje mu się zdobyć kilka fragów. A wielogodzinna rozgrywka świadczy o tym, że Overwatch był jak najbardziej grywalny. Jak to wyglądało w przypadku "bananokontrolerów"?Jak widać jeśli chodzi o elektroniczną rozrywkę, to ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Zarówno pod względem samej rozgrywki, jak i sterowania nią. Internet i jego użytkownicy chyba nigdy nie przestaną nas zaskakiwać.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.