Otrzymał rzadki przedmiot i zemdlał. Niebezpieczne zdarzenie na streamie

Otrzymał rzadki przedmiot i zemdlał. Niebezpieczne zdarzenie na streamie

GingerBeardie to streamer, który podczas ostatniej transmisji na żywo... zemdlał po otrzymaniu bardzo rzadkiego przedmiotu w grze RuneScape. Co dokładnie się stało?


GingerBeardie to niszowy streamer obserwowany przez blisko 90 tys. osób. Ostatnio zrobiło się o nim nieco głośno - wszystko za sprawą dosyć nietypowego wydarzenia podczas jednego ze streamów na Twitchu. Mężczyzna przez kilka godzin grał kultowe RuneScape w celu otrzymania konkretnego przedmiotu.

Mowa tu o "Infernal cape", której uzyskanie jest niezwykle czasochłonne i trudne - nie dziwi więc fakt, że przedmiot znajduje się w posiadaniu zaledwie 47 tys. osób. Po siedmiu godzinach zmagań oraz 15 próbach przetrwania 69 fal wrogów twórca jednak osiągnął swój cel.

 Udało mu się zakończyć wyzwanie z pozytywnym wynikiem, co zostało uwiecznione na streamie. Twórca nie ukrywał swojej radości - krzyczał, uśmiechał się i na samym końcu... osunął się na biurko i zemdlał. Wstał po kilkunastu sekundach z odciśniętym śladem klawiatury na czole.

GingerBeardie poinformował na Twitterze, że nic mu się nie stało i podzielił się zapisem transmisji. Do tej pory obejrzało ją około 300 tys. osób, czyli znacznie więcej niż standardowe materiały influencera.

 

Co sądzicie o całym wydarzeniu? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.