Oto zwiastun 4. sezonu

Oto zwiastun 4. sezonu "Domu z papieru"!

"Dom z papieru" to obecnie jeden z najpopularniejszych seriali produkowanych przez Netflix. Po sukcesie 3. sezonu, twórcy szybko poinformowali o kontynuacji serii i produkcji kolejnego sezonu. Wczoraj w końcu otrzymaliśmy pierwsze zdjęcia oraz zwiastun nowych odcinków!


Finał 3. sezonu serialu dał nam do zrozumienia, że będziemy mieli do czynienia z kontynuacją przygody Profesora i spółki. Chwilę po premierze, poinformowano, że ruszyły zdjęcia do 4. sezonu "Domu z papieru". Trochę musieliśmy jednak czekać na oficjalna datę premiery kolejnej części serialu oraz pierwszy zwiastun. Ten wczoraj trafił do sieci!

W czwartym sezonie "Domu z papieru" możemy spodziewać się sporego chaosu i wydaje się, że nastąpi wiele niespodziewanych zwrotów akcji, które utrudnią sytuację Profesora i reszty. Wnioskując po zwiastunie, w szeregach ekipy pojawi się wróg, który narazi wszystkich na niebezpieczeństwo.Premiera 4. sezonu "Domu z papieru" na platformie Netflix zaplanowana jest na 3 kwietnia tego roku. Czekacie na powrót Profesora i reszty ekipy?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.