Oto pierwszy teaser

Oto pierwszy teaser "Szybkich i wściekłych 9"

Jeśli jesteście fanami serii "Szybcy i wściekli", mamy dla was świetną wiadomość! W sieci pojawił się pierwszy teaser oraz plakat 9 części popularnego filmu.


Trwający minutę teaser przedstawia fragment z Domem (Vin Diesel) i Letty (Michelle Rodriguez) na farmie, na której para postanowiła wychować swojego syna. Szczegóły dalszych losów głównych bohaterów nie są znane, ale na pewno będzie się działo! Dodatkowo wiemy już, że w dziewiątej odsłonie pojawi się kilka nowych nazwisk, w tym John Cena.Wraz z publikacją teaser'a, w sieci pojawił się pierwszy oficjalny plakat filmu:Pełen zwiastun, który w większym stopniu przedstawi nam historię nadchodzącego filmu, zostanie opublikowany już 31 stycznia. Premiera produkcji w reżyserii Justina Lin'a, który odpowiedzialny był za poprzednie części serii, zapowiedziana jest natomiast na 22 maja 2020 roku.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.