Oto obsada Wiedźmina od Netflixa!

Oto obsada Wiedźmina od Netflixa!

Netflix uchylił rąbka tajemnicy i zaprezentował główną obsadę serialu "Wiedźmin"! Oficjalne ogłoszenie potwierdza wcześniejsze spekulacje fanów, którzy już od kilku miesięcy czekali na potwierdzenie swoich domysłów. 


Na początku września internet obiegła informacja o tym, że serialowego Geralta zagra Henry Cavill. Warto dodać, że wybór aktora wywołał mieszane opinie. Kilka dni później natomiast zasugerowano, że postać Ciri w serialu może zagrać aktorka należąca do mniejszości etnicznej. Ta informacja dla niektórych była wręcz niedorzeczna ze względu na wzorowanie się dobrze znanym już przez wszystkich wyglądem postaci.

Dzisiaj okazało się jednak, że internauci byli w błędzie, a postać Ciri wcale nie będzie odgrywana przez aktorkę o innym kolorze skóry. Okazało się jednak, że przedstawicielka mniejszości etnicznej wcieli się w postać Fringilli, co również zostało częściowo skrytykowane.

Aktorów, którzy wcielą się w główne role możecie zobaczyć poniżej.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.