Oto jak przebiegł Roast Friza!

Oto jak przebiegł Roast Friza!

Wczoraj o godzinie 20:00 rozpoczął się Roast Friza. W długo wyczekiwanym wydarzeniu wzięli udział znani stand-uperzy oraz YouTuberzy. Jak przebiegł ten niecodzienny event z udziałem topowego polskiego twórcy? Sprawdźcie sami!


Wydarzenie rozpoczęło się zgodnie z planem równo o godzinie 20:00. Najpierw przedstawione zostało kilkuminutowe intro programu, a następnie zostaliśmy przeniesieni do studia na żywo w Warszawie, gdzie odbywał się roast. Program poprowadził znany polski aktor i stand-uper - Rafał Rutkowski. Prowadzący przedstawił nam formułę roastu oraz zapowiedział każdego z gości. Niespodziewanie dowiedzieliśmy się wtedy, że wśród roastujących znalazł się Patec z Ekipy Friza.Jak się dalej okazało, Patec został poinformowany o występie na mniej niż 2 godziny przed jego rozpoczęciem. Najprawdopodobniej możemy w najbliższym czasie spodziewać się materiału na kanale Friza lub Pateca, w którym YouTuber jest prankowany poprzez poinformowanie go o udziale w programie bez wcześniejszego przygotowania. Przejdźmy jednak do występów roastujących, w kolejności w jakiej pojawiali się przy mikrofonie.

Roast Friza rozpoczął Maciej Brudzewski, który w naszej opinii poradził sobie nie tak dobrze, jak reszta uczestników. Później było już jednak tylko lepiej. Na mównicę wkroczył Gimper, który na początku sprawiał wrażenie zestresowanego, jednak szybko się rozkręcił i miał dla nas naprawdę sporo trafnych docinek.Po nim do roastu przystąpił Mieszko Minkiewicz, który dał równie dobry występ. Dalej przyszedł czas na gościa specjalnego - Pateca. YouTuber z Ekipy Friza wkroczył na scenę bez wcześniejszego przygotowania i opowiedział dwa dowcipy.Po nieco krótszym występie twórcy, do roastu przystąpił Michał Kutek, który dał jeden z najbardziej zabawnych występów. Mówiąc o Frizie powiedział: "On nagrywa wszystko. On zmonetyzował emocje swoje i swojej dziewczyny Wersow. To jest jedyna para, gdy na kocham cię nie odpowiada się ja też, tylko jeszcze raz i do kamery."

Następnie przyszła kolej na Wojtka z WIP BROS. Jego żarty chociaż nie były niezwykle rozbudowane, z pewnością były jednymi z najbardziej zabawnych na całym wydarzeniu. "Jak zrobić roast gościa, który mieszka w wielkim domu z ekipą, ma ziomka karła i tworzy oryginalny content? Ch** wie, bo dziś nie o Loganie Paulu, tylko o Frizie" - mówił Wojtek.Po monologu YouTubera przyszedł czas na roast w wykonaniu Pawła Chałupki, który trzymał wysoki poziom poprzedników. Dalej mieliśmy wyczekiwany występ Gargamela. Nieco bardziej wyważony, ale równie dobry monolog twórcy kanału commentary spodobał się widowni. Z żartów najgłośniej śmiał się Marcin Dubiel. "Cieszę się Marcin, że w końcu podoba ci się coś co robię" - skomentował Gargamel.Jako ostatni do roastu przystąpił Mateusz Socha, czyli jeden z najpopularniejszych stand-uperów w kraju. Monolog Mateusza był jednym z najbardziej energicznych wystąpień i z pewnością idealnym zakończeniem roastowania Friza. "Film pt. Byli w totalnym szoku był o tym, że Friz razem z ekipą przed wyjazdem do Stanów Zjednoczonych poszli do kantoru, żeby wymienić walutę i tam się okazało, że 1 dolar kosztuje ponad 4zł i oni byli w totalnym szoku, bo przecież kurs powinien być za tysiąc".

Na sam koniec do mównicy podszedł Karol, bohater wydarzenia. Friz przystąpił do krótkiego roastowania uczestników eventu oraz podziękował za udział w wydarzeniu. "Na koniec tak szczerze dziękuję za obecność, życzę wam samych sukcesów i zasięgów co najmniej takich, jak jedno ze zdjęć rzeżuchy na Instagramie, który jej założyliśmy".

Całe wydarzenie uważamy za udane. W naszej opinii sprostało ono naszym oczekiwaniom. Po zeszłotygodniowym teleturnieju będącym zapowiedzią roastu, nieco baliśmy się o przebieg eventu i żarty uczestników, jednak niepotrzebnie. Stand-uperzy i YouTuberzy odkryli wczoraj swoje najlepsze karty i z pewnością rozbawili do łez niejedną osobę. A wy, oglądaliście wczorajszy Roast Friza?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.