Oto co dalej z kanałem Masno

Oto co dalej z kanałem Masno

W zeszłym tygodniu informowaliśmy was o zbanowaniu kanału Masno. Do tej pory kanału Masnego Bena i spółki nie udało się odzyskać, jednak twórcy odpowiedzialni za projekt w końcu wypowiedzieli się o jego przyszłości.


Wczoraj wieczorem głos po kilku dniach ciszy w sprawie zbanowanego kanału zabrał BOXDEL. YouTuber przypomniał, że kanał został zbanowany, a nie usunięty. Powodem miał być ban wizerunkowy na Masnego Teda (Rafonixa), który obowiązuje od wielu miesięcy, jednak wcześniej Masno udało się uniknąć konsekwencji łamania regulaminu serwisu.BOXDEL powiedział, że jest to dla nich przykra sytuacja, jednak nie zamierzają się poddawać i w podobnym składzie będą tworzyć nowy projekt.  Chodzi o muzyczny kanał "Gng". Ekipie udało się podjąć współpracę ze znanymi producentami oraz trzema raperami, a szczegóły nowej inicjatywy mamy poznać już wkrótce. Michał na swoim Instagramie podał do tego, że w najbliższych dniach powrócą popularne ostatnimi czasy serie na jego głównym kanale YouTube.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.