Polski YouTuber został vlogerem Eurosportu

Polski YouTuber został vlogerem Eurosportu

Krzysztof Gonciarz najpierw zasłynął na szeroką skalę przy okazji współpracy z Eurosportem podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu. Później natomiast wraz z popularną stacją zorganizował konkurs dla vlogerów, którzy chcieliby pójść w jego ślady.


Jędrek Ostrowski, czyli twórca kanału Ostro Movie, w swoim nowym filmie przytacza historię konkursu "Daj się odkryć" zorganizowanego przez Eurosport oraz tłumaczy, jaką rolę miał w tym Krzysztof Gonciarz.Po wstępnej selekcji Jędrzej został wybrany przez Gonciarza i ekipę Eurosportu jako jeden z vlogerów, którzy pojadą na zawody skoków narciarskich do Wisły, żeby nagrać stamtąd relacje. To właśnie ten etap był decydujący. Jędrzej miał prosty plan: postanowił dobrze się bawić.

Wszystko poszło po jego myśli i Eurosport oficjalnie podjął z autorem kanału Ostro Movie współpracę. Kolejnym jego sukcesem było to, że nakręcone przez niego vlogi jako jedne z pierwszych znalazły się w polskiej telewizji.

Jędrzej jest świetnym przykładem na to, że jeśli ma się na coś zajawkę, to po prostu trzeba to robić, bo marzenia się spełniają. Życzymy dalszych sukcesów i rozwoju w pracy oraz serdecznie gratulujemy spełnienia marzeń!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.