Ostatnie dni zgłaszania filmów do Grand Video Awards 2016!

Ostatnie dni zgłaszania filmów do Grand Video Awards 2016!

Organizowany przez miesięcznik „Press” Ogólnopolski Konkurs Twórców Wideo w Sieci – Grand Video Awards zbliżą się wielkimi krokami. Gala drugiej edycji konkursu, którego celem jest docenienie najbardziej kreatywnych i oryginalnych twórców polskiego wideo w Internecie, odbędzie się już 27 października w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie. Co ważne, zgłoszenia przyjmowane są już tylko do 17 września, czyli przyszłej soboty! Formularz zgłoszeń dostępny jest na www.grandvideoawards.pl.


gvs_logo


Do jakich kategorii się zgłosić oraz jak będą przyznawane nagrody?


Materiały do konkursu można zgłaszać w dziesięciu kategoriach: Vlog, Gaming, Wideotutorial, Lifestyle, Wideo popularnonaukowe, Hobby, Entertainment, Comedy, Publicystyka i wideorozmowa oraz Branded content. Przyznane zostaną również nagrody specjalne: Debiut Roku, Osobowość Roku i Nagroda Widzów. Laureata dwóch pierwszych wyróżnień wybierze Jury, a Nagrodę Widzów odbierze twórca materiału, który otrzyma najwięcej głosów w głosowaniu przeprowadzonym na stronie internetowej konkursu.


Skład jury robi wrażenie! 


Jury będzie złożone ze specjalistów od mediów społecznościowych, fachowców z dziedziny produkcji telewizyjnej, filmowej i internetowej, ekspertów z agencji reklamowych, dyrektorów zarządzających największymi markami oraz uznanych twórcy wideo w sieci.


Co czeka zwycięzców Grand Video Awards?


Zwycięzcy tegorocznej edycji GVA zostaną zaproszeni na dwudniową wizytę do YouTube Space w Berlinie. W wielkim skrócie, jest to raj każdego YouTubera. Zapewnia on dostęp do wszelkiej maści sprzętu oraz pomieszczeń do nagrywania materiałów czy możliwość współpracy z zagranicznymi twórcami YouTube. Jeśli jesteście ciekawi czym dokładnie jest "YT Space", zapraszamy Was do zapoznania się z naszym artykułem, do którego przejdziecie klikając tutaj.
youtube space berlin Tak z zewnątrz prezentuje się YouTube Space w Berlinie. Zapewniamy, że wnętrze wygląda jeszcze lepiej!

Na samo koniec warto wspomnieć, że organizatorzy wraz z partnerem wydarzenia Audio Network przygotowali bezpłatny dostęp do biblioteki muzycznej Audio Network! Każdy twórca może skorzystać z niej w celu przygotowania materiałów konkursowych. Aby tego dokonać, należy wysłać e-mail na adres [email protected]. W trakcie gali jeden z autorów filmów, w których skorzystano z utworu z biblioteki AN, zostanie uhonorowany nagrodą specjalną od partnera konkursu.


Więcej informacji oraz regulamin konkursu można znaleźć na grandvideoawards.pl. Swój film możecie zgłosić klikając tutaj.
gva patroni Tak prezentuje się pełna lista partnerów i patronów medialnych tego wydarzenia.

Jak już pewnie zauważyliście, do grona patronów medialnych należymy także my - APYnews.pl. Jest nam niezwykle miło, że możemy promować tego typu wydarzenie. W związku z tym, na naszym portalu jak i fanpage'u, możecie spodziewać się następnych ważnych informacji dotyczących Grand Video Awards 2016.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.