Zestawienie najpopularniejszych zwiastunów filmów nominowanych do Oscara

Zestawienie najpopularniejszych zwiastunów filmów nominowanych do Oscara

91. ceremonia wręczenia Oscarów już za kilka dni, bo w nocy z 24 na 25 lutego. YouTube postanowił umilić czekanie wszystkim fanatykom filmowym zestawieniem najpopularniejszych zwiastunów filmów, które zostały nominowane do tej prestiżowej nagrody.


Serwis należący do Google zebrał dane dotyczące popularności zwiastunów produkcji nominowanych do nagrody w kategorii Najlepszy Film. Poniższe zestawienie jest uszeregowane ze względu na ich globalną liczbę wyświetleń, która została osiągnięta do 5 lutego tego roku. Serwis zsumował liczbę odtworzeń z kanału studia odpowiedzialnego za dany tytuł oraz kanałów agregujących trailery.

Na samym szczycie listy znalazła się "Czarna Pentara", która na YouTube łącznie zdobyła 73,6 milionów wyświetleń:Druga pod względem popularności była zapowiedź „Bohemian Rhapsody”. Została obejrzana ponad 35,6 mln razy.Podium zamyka trailer filmu „Narodziny Gwiazdy”, który w analizowanym okresie zgromadził ponad 29,7 mln odsłon.Pełne zestawienie wraz z dokładnymi wynikami i statystykami zobaczycie poniżej: 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.