Piosenka

Piosenka "Ona by tak chciała" pobiła rekord polskiego YouTube

"Ona by tak chciała" to utwór, który swoją premierę miał pod koniec lipca bieżącego roku. Piosenka błyskawicznie stała się internetowym, radiowym oraz weselnym hitem. Nie dziwi więc, że produkcja pobiła własnie jeden z rekordów.


Ronnie Ferrari w wywiadzie z redakcją ESKA przyznał, że publikując "Ona by tak chciała" miał wielkie obawy. Utwór miał albo zakończyć jego karierę albo wynieść artystę na wyżyny rankingu popularności. Ziścił się oczywiście drugi scenariusz.

W momencie pisania tego artykułu, piosenkę "Ona by tak chciała" odtworzono ponad 92 miliony razy. Do końca roku można spodziewać się więc przekroczenia bariery 100 milionów. Bardziej interesujące są jednak nieco inne wyniki."Ona by tak chciała" jest polskim klipem muzycznym z największą liczbą łapek w górę. Użytkownicy pozostawili ich już ponad 1 milion. Można także zaryzykować stwierdzenie, że materiał jest najbardziej pozytywnie ocenianym filmem na polskiej scenie w ogóle. Dla przykładu - film o Psie Pająki Sylwestra Wardęgi zdobył "jedynie" 952 tys. łapek w górę.

Niewątpliwie wyżej przedstawiane dane będą nieustannie rosnąć, więc warto nieustannie śledzić dynamikę rozwoju popularności klipu "Ona by tak chciała".

 

Co sądzicie o popularności piosenki "Ona by tak chciała"? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.