OLX wprowadza zakaz sprzedaży papierków po lodach EKIPY

OLX wprowadza zakaz sprzedaży papierków po lodach EKIPY

Serwis ogłoszeniowy OLX zaktualizował "listę przedmiotów zakazanych". Za pośrednictwem portalu nie będzie można sprzedawać już m.in. papierków po lodach EKIPY.


Debiut lodów EKIPA bez wątpienia był wydarzeniem, którym internet żył przez kilka tygodni. Firma Koral potwierdziła zresztą, iż ich sprzedaż  przewyższyła jakiekolwiek oczekiwania i zmusiła do otworzenia dodatkowej linii produkcyjnej.

Głośno było również o zjawisku sprzedaży papierków po lodach EKIPA. Aukcje osiągały horrendalnie wysokie ceny i - co może wydawać się nieco abstrakcyjne - na opakowania znaleźli się chętni. Wygląda jednak na to, iż teraz będzie trudniej o znalezienie naiwnych osób.

Jak się okazuje, OLX zdecydował się o aktualizację "listy przedmiotów zakazanych", czyli po prostu takich, których nie można wystawiać na portalu. Pojawiła się na niej następująca wzmianka: papierki, opakowania po lodach "Ekipa".

Źródło: wł.


Jeśli więc teraz ktoś podejmie próbę sprzedaży papierków, to może liczyć się z m.in. zablokowaniem konta. Decyzja serwisu może śmieszyć, lecz moim zdaniem została wprowadzona nieco za późno. Teraz bowiem liczba chętnych na opakowania po lodach nieco zmalała - dużo osób zdążyło się już nabrać, iż nie zamawiają pełnoprawnych produktów, ale właśnie same papierki.

 

Co sądzicie o decyzji OLX? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.