Okrągły jubileusz Łukasza Jakóbiaka

Okrągły jubileusz Łukasza Jakóbiaka

Seria Łukasza Jakóbiaka jest dość innowacyjnym posunięciem na polskim YouTube. Sam twórca mówił w wywiadzie, że pozwala mu to na spotkanie z gwiazdami, które w świetle szarych ludzi są niedostępne. On postanowił uświadomić ludzi, że wszystko jest możliwe, jeśli zacznie się działać.


Wizyty w kawalerce Łukasza trwają nieustannie tydzień w tydzień od blisko czterech lat. Pierwszym gościem, który pojawił się na kanale był kontrowersyjny Tomasz Jacyków, a odcinek ten obejrzało ponad 470 tysięcy ludzi.Jednakże najpopularniejszym materiałem był wywiad z Dodą Rabczewską, piosenkarką. Zdobył on ponad 2 miliony wyświetleń!Jakóbiak obchodzi w tym czasie niemały jubileusz, gdyż wczoraj ukazał się dwusetny wywiad, tym razem z Marylą Rodowicz.100 wywiadów temu, specjalną rozmowę przeprowadził z Edytą Górniak. W tym celu YouTuber udał się razem z piosenkarką do Portugalii, magicznego dla niej miejsca. Rozmowa została podzielona na trzy odcinki, a i tak każdy z nich trwa ponad 30 minut! Zobaczcie:

Gratulujemy Łukaszowi niesamowitej determinacji i wytrwałości w tym, co robi. Życzymy aby jego przyszłe materiały nadal były owocne i pełne treści, a jego dzisiejszy zapał rósł z każdym odcinkiem i nie malał chociażby na chwilę.


A Wy od kiedy śledzicie wywiady w kawalerce? Piszcie w komentarzu!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.