Kanał

Kanał "Okiem Fabiana" usunięty z YouTube!

Większość z was zna pewnie kanał "Okiem Fabiana". Twórca niejednokrotnie wyjawiał niewygodne dla innych YouTuberów fakty oraz oceniał i oskarżał innych twórców w kontrowersyjny i zazwyczaj wulgarny sposób. Dzisiaj jego kanał został zdjęty z YouTube.


Obserwujemy Fabiana od dłuższego czasu. Działał na wielu kanałach. Wiele z nich zostało zdjętych, a "Okiem Fabiana" trzymało się najdłużej i najprężniej rozwijało na tle poprzedników. Wszystko ma swój koniec. Ostatnio Fabian był bardzo aktywny i zalazł pod skórę wielu topowym twórcom m.in Ravgorowi, czy Gargamelowi. Po zdjęciu jego kanału, wielu YouTuberów odetchnęło z ulgą. Mogliśmy to zauważyć m.in pod postem Marcina Malczyńskiego na jego facebookowym profilu:
Nie tylko Marcin cieszy się z tego faktu. Poniżej przytaczamy kilka komentarzy YouTuberów oraz innych popularnych w tej społeczności osób:
Kurdi, nie zdążyłam poczytać wszystkich komentarzy na moj temat tam xD ~ Zasia

Spokojnie - inne rakowiska w międzyczasie już powstały.. Niestety :/ ~ DeeJayPallaside 

yeaaaaah - Dawid Malczyński

Uśmiech na twarzach przeciwników Fabiana jednak zniknie, gdy dowiedzą się, że YouTuber wrócił z nowym kanałem. Nazywa się on "Okiem Fabiana II". Kilka chwil temu pojawił się na nim pierwszy materiał, w którym twórca tłumaczy, że się nie podda oraz że zamierza zmienić podejście pozbywając się nieuargumentowanego hejtu. Jesteśmy ciekawi jak to wszystko wyjdzie...Usunięty kanał Fabiana posiadał do tej pory blisko 45 tysięcy subskrypcji. Znajdowało się na nim także 220 filmów, które zostały obejrzane ponad 8,5 miliona razy.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.