Okiem Fabiana pokazuje twarz!

Okiem Fabiana pokazuje twarz!

To nie jest żaden żart! Twarz YouTubera znanego pod nazwą "Okiem Fabiana" została dziś ujawniona. Tysiące osób wyobrażały sobie jak tak naprawdę może wyglądać największy hejter na polskim YouTubie. Na szczęście już tego nie muszą robić, wystarczy że obejrzą najnowszego vloga na jego kanale.


Nie ma osoby interesującej się YouTubem, która nie słyszałaby o Fabianie, dawniej znanym z kanału "Gówno Burza". Najciekawsze jest to, że przez dłuższy okres czasu YouTuber zachował 100% anonimowości - znany był z modulacji głosu oraz braku twarzy na materiałach. Teraz to się zmieniło. Prawdopodobnie miał na to wpływ poboczny kanał twórcy prowadzony wraz z Mateuszem Spysińskim pod tytułem "na każdy temat", gdzie wypowiadali się na codzienne sprawy, które mogą dotyczyć nas wszystkich.  Fabian zapowiadał, że za jakiś  czas pokaże nam swoją twarz, lecz nie znaliśmy dnia, ani godziny.
Z pewnością jesteście ciekawi jak wygląda Fabian. W takim razie zostawiamy Was z jego najnowszym vlogiem, w którym tłumaczy dlaczego postanowił pokazać twarz. Powodem były liczne groźby ze strony YouTuberów oraz chęć do zaprzestania byciem anonimowym. Wydaje nam się, że w ten sposób Fabian chce pokazać, że niestraszne mu pogróżki ze strony swoich wrogów. Nawet zapewnił nas o pojawieniu się na PGA, popularnym evencie gamingowym, na którym nie brakuje nigdy YouTuberów.
Wielu YouTuberów mówiło już nie raz, ze Fabian nigdy nie pokaże twarzy, bo po prostu się nie odważy. Byli oni także zdania, że twórca nie pojawi się na żadnym wydarzeniu, bo narazi się na liczne nieprzyjemności. Zapewne dla wielu osób oglądających dzisiejszy materiał jest on więc sporą niespodzianką. Do tego wszystkiego, Fabian w swoim pierwszym vlogu wspomniał, że jego widzowie mają spodziewać się właśnie filmów z twarzą, a nie jak do tej pory miało to miejsce - audiologów.


Co myślicie o tej całej akcji? Oglądacie Fabiana, czy może gardzicie wytykaniem negatywnych zachować wśród YouTuberów z jego strony? Piszcie w komentarzach!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl