Ogromna wpadka Sony. Zamiast trailera opublikowano cały film na YouTube

Ogromna wpadka Sony. Zamiast trailera opublikowano cały film na YouTube

Sony dało popis swojej nieodpowiedzialności i lekkomyślności i najprawdopodobniej powinno zwolnić osobę odpowiadającą za publikacje filmów na YouTube. Albo dać jej awans, jeśli wpadka była zaplanowana.


Sony Pictures opublikowało wczoraj przez przypadek na YouTube cały film zamiast trailera. Tytuł tajemniczego filmu to Khali The Killer, który nie miał jeszcze swojej kinowej premiery w Stanach Zjednoczonych - przewidziana jest ona na 31 sierpnia. Jest to o tyle dziwne, że tytuł pod którym miał pojawić się trailer informuje o tym, że film jest dostępny na DVD i w wersji cyfrowej już teraz.

Zobaczcie sami zdjęcie, które udało się przechwycić redakcji Gizmodo:Oczywiście film został bardzo szybko usunięty z kanału Sony Pictures i został po nim tylko niedziałający link. Wśród prześmiewczych komentarzy znajdują się takie, które twierdzą, że to 1.5-godzinne wideo jest w istocie trailerem, bo film będzie trwał jakieś 4 godziny.

Sony nie zajęło oficjalnego stanowiska w sprawie wpadki lub też chwytu marketingowego, chociaż trudno w niego uwierzyć.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.