Obliczono ile pieniędzy wygrał poszczególny członek Ekipy Friza

Obliczono ile pieniędzy wygrał poszczególny członek Ekipy Friza

Na kanale Ekipy Friza prowadzona była swego czasu seria codziennych materiałów. Organizowano wtedy liczne konkursy i wyzwania, których zwycięzcy otrzymywali nagrody pieniężne. Ile dokładnie?


Osoba odpowiedzialna za fanpage "Obliczenia i analizy w Ekipie" zdecydowała się na podliczenie pieniędzy "zarobionych" na przestrzeni okresu publikacji daily vlogów.

Mowa tu o wszystkich stawkach z przewijających się wyzwań czy konkursów. Jak się okazuje - łączna suma rozdanych pieniędzy wśród członków Ekipy i gości wyniosła 133 422 zł. Kto przygarnął największą ilość?

Na pierwszym miejscu uplasował się Krzychu z wynikiem 24 836 zł. Koło niego na podium stanął także Tromba (21 102 zł) oraz Friz (18 333 zł). Trzeba przyznać, że kwoty te robią wrażenie!

Źródło: Facebook - Obliczenia i analizy w Ekipie


Filmem, gdzie wygrać można było najwięcej był teleturniej o 100 tys. złotych, lecz udało się wtedy zdobyć uczestnikom niespełna 10 tys. zł. Zwycięzcą został więc pojedynek w Monopoly, gdzie pula wyniosła 10 tys. i tyle też pieniędzy rozdysponowano.Słowa uznania należą się oczywiście także użytkownikowi prowadzącemu fanpage "Obliczenia i analizy w Ekipie". Musiał on przecież obejrzeć wszystkie filmy daily i skrupulatnie notować kluczowe wartości. Warto więc śledzić stronę, bo może pojawią się jeszcze bardziej wnikliwe podsumowania.

 

Oglądaliście daily vlogi Ekipy? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.