O maturach na YouTube!

O maturach na YouTube!

Niestety majówkowy wypoczynek się zakończył i wszyscy muszą wrócić do codziennych obowiązków. Szczególnie maturzyści. Za nimi już matury z języka polskiego, czyli dla wielu z nich właśnie to czego najbardziej się obawiali. Cały internet żyje teraz tematem egzaminów dojrzałości więc i  na YouTube nie mogło go zabraknąć.


W ciągu ostatnich dni filmy o tematyce matur nagrali między innymi Człowiek Warga i Abstrachuje. Maciek mimo problemów zdrowotnych przygotował piętnastominutowy materiał, w którym opowiada o latach swojej edukacji, własnych przygotowaniach do matury i czasach po egzaminie dojrzałości, kiedy próbował dostać się na różne kierunki studiów, a także daje maturzystom kilka dobrych rad. Jeśli chcecie je usłyszeć zapraszamy do obejrzenia najnowszego strzału z dupska.
Abstrachuje także nagrali filmik, w którym ukazali różne spojrzenia na przygotowania do matury i to co się stanie po nich. Pokazali w nim perspektywę rodziców, znajomych i naszą własną. W tym odcinku gościnnie wystąpił również zeszłoroczny maturzysta JDabrowsky, któremu życzymy powodzenia z następnymi egzaminami. A Was zapraszamy do obejrzenia odcinka o maturach!
A Wy jesteście tegorocznymi maturzystami, czy może ten etap macie już za sobą? A może egzamin dojrzałości dopiero przed Wami? Napiszcie w komentarzach! 


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.