Nagranie wyznania Nymfy o Isamu obiega sieć - jest pierwsza odpowiedź YouTubera

Nagranie wyznania Nymfy o Isamu obiega sieć - jest pierwsza odpowiedź YouTubera

Dziś w nocy w internecie zostało opublikowane zupełnie nowe nagranie z rozmowy kilku użytkowników Teamspeaka z Nymfą. Rozmowa ta dotyczy konfliktu z Isamu i przedstawia niewygodne informacje na temat YouTubera. Isamu już odpowiada i zapowiada, że przedstawi widzom prawdę.
Samo nagranie zotało opublikowanie na portalu Soundcloud przez użytkownika Jutubowy Bijatykant. Chwilę później zostało wrzucone na portal Wykop.pl i w szybkim tempie zyskało na popularności trafiając na stronę główną serwisu. Całość składa się z pięciu części trwających od kilku do nawet kilkudziesięciu minut. Nymfa mówi w nim m.in. o tym jak Isamu rzekomo ją poniżał, szantażował oraz groził jej. Przedstawia różne przykłady z ostatnich miesięcy, które zadecydowały o tym, że wyprowadziła się wraz z dzieckiem do mieszkania rodziców. Przesłuchajcie koniecznie całość aby zrozumieć o co chodzi w tej sprawie.Na pierwszą reakcję YouTubera nie musieliśmy długo czekać. O godzinie 12:20 opublikował on post na Facebooku, w którym zapewnia, że w ciągu 2-4 dni przedstawi tę sprawę od swojej strony.


Co będzie dalej? Śledźcie na bieżąco naszą stronę, fanpage oraz dołączcie do grupy gdzie miejsce ma dyskusja na ten temat.


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl