Trwa NVIDIA Charity Stream 2020! Gośćmi m.in. streamerzy i Robert Makłowicz

Trwa NVIDIA Charity Stream 2020! Gośćmi m.in. streamerzy i Robert Makłowicz

Już po raz szósty znani gracze i osobistości wraz z NVIDIA Polska oraz AORUS podejmują się zbiórki charytatywnej na rzecz potrzebujących. W trakcie 100-godzinnej wspólnie zbierają pieniądze dla Akademii Przyszłości, aby walczyć z wykluczeniem cyfrowym dzieci.


Akcja wystartowała już 9 grudnia i potrwa do 13 grudnia. Jak wiadomo, problem wykluczenia cyfrowego nasilił się przy trwającej obecnie pandemii koronawirusa, przez którą większość młodych osób przeszło na naukę zdalną. Właśnie o to, aby każdy uczeń miał zagwarantowane godne warunki do pozyskiwania nowej wiedzy, walczy NVIDIA i partnerzy.

Jednym z zaproszonych gości był Robert Makłowicz, który dziś po godzinie 15:00 pokazał, jakie przekąski zaserwowałby graczom. Dziś podczas transmisji zobaczymy jeszcze m.in. Izako Boars czy Łoza, a w kolejnych dniach Kubona i Arquela, ROJA, Ewrona, Jankosa z NervarienemSaja z PAGO, a podczas niedzielnego finału o godzinie 22:00 Pashę, Izaka, Marcina Gortata i Leha.

Podczas całej akcji można wygrać na przykład wyjątkowe karty graficzne GeForce RTX z serii 30 od GIGABYTE / AORUS.

Do tej pory udało się uzbierać już ponad 25 tysięcy złotych na wspomniany wcześniej cel. Z naszej strony serdecznie zapraszamy do wsparcia i zostawiamy link, abyście mogli zapoznać się ze szczegółami inicjatywy, bo naprawdę warto!

Angelika Kaluga

Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego, która uwielbia życie w Internecie i tak samo uwielbia o nim pisać. Po godzinach początkująca wokalistka.