Nowy zwiastun

Nowy zwiastun "Red Dead Redemption 2" już dostępny w sieci!

Jak każdej wcześniejszej premierze gry od Rockstara tak i w przypadku Red Dead Redemption 2 towarzyszą naprawdę duże emocje. W swoim czasie sporym echem odbiły się chociażby pierwsze zwiastuny zapowiedzianego tytułu, które generowały gigantyczne wyświetlenia. Dziś do sieci trafił kolejny z nich i z miejsca roznosi się po kolejnych branżowych serwisach.


Bez wątpienia premiera Red Dead Redemption 2 zaplanowana na 26 października będzie jednym z ważniejszych wydarzeń tego roku w świecie gier video. W końcu od ostatniego dużego tytułu od R* w postaci Grand Theft Auto V minęło aż 5 lat, a od poprzedniej części RDR, która przez wielu uznawana jest za najlepszy tytuł w klimatach dzikiego zachodu aż 8. Cała sprawa wzbudza tym większe zainteresowanie, że o dwójce wiemy jeszcze naprawdę mało. Wspomniany zwiastun dla wielu jest więc kolejnym źródłem nowych informacji i tego co zobaczymy na jesieni. Dostępny jest on już na oficjalnym kanale Rockstara na YouTube.



Jak wynika ze zwiastuna gra na pewno dostępna będzie na PlayStation 4 oraz Xbox One. Póki co nic nie wiadomo o ewentualnej wersji na PC-ty, która i tak od początku według wielu była bardzo wątpliwa. Również tajemnicą owiany jest tryb online, który z pewnością przyciągnąłby przed ekrany dodatkowe grono graczy. Jak faktycznie będzie okaże się jeszcze w tym roku. Czekamy z niecierpliwością!

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.