Nowy wygląd YouTube na Android!

Nowy wygląd YouTube na Android!

Na YouTube została dzisiaj wprowadzona nowa wersja aplikacji na Androida. Pojawiło się sporo wizualnych zmian, ale jedno rzuca się w oczy - odświeżony interfejs bardzo przypomina ten z systemu IOS, który możemy znaleźć np. w iPhone'ach. Co przyniosła nowa aktualizacja?
Najnowsza wersja aplikacji została już wprowadzona, lecz z niewiadomych przyczyn jeszcze nie wszyscy mieli okazję ją zobaczyć. Mimo wszystko, każdy w najbliższym czasie ją uświadczy. Chyba największą zmianą okazało się przeniesienie "belki" nawigacji z góry na dół ekranu, co jest z pewnością dużym ułatwieniem w poruszaniu po opcjach palcem. W owym pasku pojawił się przycisk nadawania na żywo, który wcześniej znajdował się w prawym dolnym rogu wyświetlacza. Dodatkowo, wszystkie przyciski są teraz podpisane, natomiast sekcje "Konto" oraz "Biblioteka" zostały rozdzielone.

YouTube przed aktualizacją:YouTube po aktualizacji:Nowa nawigacja jest widoczna na wszystkich stronach, poza stroną odtwarzania filmu, która jako jedyna pozostała bez jakichkolwiek zmian.

Zastanawiający jest fakt, iż nowa aktualizacja przyniosła ze sobą podobieństwa do YouTube w wersji z IOS. Widać, że Google chce mocno odświeżyć aplikację i aktualizacja może być tylko zapowiedzią przyszłych zmian.

 

Jak podoba Wam się nowy wygląd YouTube na androida? Jakie inne zmiany byście zaproponowali? Piszcie w komentarzach!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl