Nowy TOP1 polskiego YouTube!

Nowy TOP1 polskiego YouTube!

Stało się to, co prognozowaliśmy już jakiś czas temu. Po kilku latach dominacji Wardęgi w rankingu najpopularniejszych youtuberów w Polsce przyszedł w końcu czas na nowego lidera. Został nim Blowek, który właśnie przebił Sylwestra w liczbie subskrypcji! Tym samym stał się twórcą z obecnie największym kanałem na YouTube w naszym kraju.


Liczby jakie posiadają obaj twórcy robią ogromne wrażenie. Zarówno Sylwester Wardęga jak i Blowek mogą pochwalić się kanałami z ponad 3,5 milionami subskrypcji, co jak na nasze krajowe warunki jest naprawdę sporym sukcesem. Warto zauważyć również, że oboje w żadnym wypadku nie składają broni - nie tak dawno pisaliśmy o nowym pranku Sylwestra, a i on sam niejednokrotnie w przeszłości podkreślał, że wyprzedzenie go przez Blowka może dać mu sporo motywacji.Blowek z kolei przeżywa naprawdę dobry okres. Jego regularność materiałów idzie w parze z dużymi przyrostami, jakie możemy zobaczyć obecnie na jego kanale. Może to spowodować, że jego przewaga z czasem będzie jeszcze większa i bardzo trudno będzie mu wtedy zagrozić.

Rywalizację pomiędzy najpopularniejszymi YouTuberami w Polsce, liczbę ich subskrypcji czy przyrosty nowych widzów cały czas możecie monitorować za pośrednictwem rankingu na naszej stronie. Z pewnością w przeciągu krótkiego czasu jeszcze wiele może się zmienić także warto śledzić na bieżąco.

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.