Nowy sprzęt Izaka

Nowy sprzęt Izaka

Każdy wie ,że Izak zawsze wygrywa, lecz tym razem przeszedł samego siebie. Nvidia Polska postanowiła mu pomóc w wygrywaniu meczy w Counter Strike'u i podarować zupełnie nowy komputer!


Tajemniczą zapowiedź tego projektu mogliśmy zauważyć 1 lutego na oficjalnym Facebooku Nvidii:Niektórzy uwielbiają openingi. My uwielbiamy osiągi naszych kart. Poznajecie Pana, który otwiera skrzynię? Jak myślicie, czy znajdzie w niej kosę?

Posted by Nvidia Polska on 1 luty 2016


Bestia pociągnie dosłownie każdy nowy tytuł przez wiele, wiele lat!  Tylko był jeden haczyk! Izak musiał złożyć go sam! Możemy dodać, że opakowanie w którym skrywał się potwór to case z Cs'a. Jak się okazało składanie poszczególnych części nie okazały się strasznie trudne, a Izak przy asyście kompetentnego człowieka w tej robocie poradził sobie świetnie.   Jego zmagania i specyfikacje komputera możecie zobaczyć tu:Trzeba przyznać. Taki komputer to marzenie każdego gracza! Na pewno to polepszy zarówno jakość gry  jak i materiałów Piotrka!  Kto wie, może Paulinka zacznie streamować?
avatar

Bartłomiej Musiał

Brak opisu