Nowy projekt Włodka Markowicza!

Nowy projekt Włodka Markowicza!

Głosy na temat tego, iż na YouTube nie pojawia się już prawie nic wartościowego słychać coraz częściej. Oczywiście można się z tym twierdzeniem zgadzać bądź nie zgadzać, lecz na pewno nie można odrzucić faktu, że treści z merytorycznym przesłaniem na naszej polskiej scenie są publikowane - chociażby u Włodka Markowicza, który ruszył z nowym, ciekawym projektem.
Duża część osób kojarzących tą postać z serii Lekko Stronniczy z pewnością zauważyła jak nagrywane przez nią materiały na przestrzeni czasu się diametralnie zmieniły. Pierwsze filmy jakie Włodek Markowicz publikował na swoim nowym kanale stanowiły swego rodzaju podróż w przeszłość - dotyczyły one chociażby powrotu do starych gier wideo i lekko zapomnianych już technologii.Tymczasem tematy jakich podejmuje się twórca zazwyczaj są poważne i dotyczą ludzkiego życia i problemów, jakich każdy z nas podczas niego doświadcza. Nie inaczej jest w przypadku kompletnie nowej serii, której pierwszy odcinek ujrzał wczoraj światło dzienne. Nie możemy sztywno określić czego ona dotyczy, bo sądząc po tytule będzie ona podzielona na kilka odcinkowych rozdziałów, z których każdy dotyczyć będzie zgoła odmiennego zagadnienia. Premierowy materiał to jednak zagłębienie się w częsty problem uciekania od problemów na jakie napotykamy się każdego dnia. Cały klip nagrany jest w iście klimatycznej krakowskiej scenerii, co tylko dodaje mu powagi. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji go obejrzeć to zapraszamy poniżej. 

Co sądzicie o nowej serii Włodka Markowicza? Piszcie!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.