Kontynuacja nowego programu Sylwestra Wardęgi!

Kontynuacja nowego programu Sylwestra Wardęgi!

Wiele osób zadaje sobie trud dogłębnego badania social media i analizuje ich rozwój przez ostatnie lata. Czy jest to zajęcie, które może przynieść korzyści materialne, a przy okazji sprawić, że będziemy się dobrze bawić?


WardęgaShow to nowy program topowego YouTubera, którego obie części pierwszego odcinka ujrzały niedawno światło dzienne. Gościem premierowego odcinka jest Maciej Dąbrowski szerzej znany z kanału Z Dupy. Temat, który Sylwester postanowił wraz z nim poruszyć odnosi się do ogólnego pojęcia zarobku na YouTube, contentu tworzonego przez twórców oraz konfliktów – popularnych dram – między poszczególnymi ludźmi.

Po wysłuchaniu tej rozmowy mogą nasunąć się nam do głowy różne teorie i zdania na temat tego jak to wszystko naprawdę wygląda na scenie polskiego i zagranicznego YouTube’a. Warto też pomyśleć o tym, jaki content śledzimy i czy oglądając go nie marnujemy swojego cennego czasu.


Jak podobał Wam się pierwszy wywiad? Jaką macie opinię o obu twórcach i tematach przez nich poruszanych? Piszcie w komentarzach!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl