Nowy program live z udziałem znanych YouTuberów

Nowy program live z udziałem znanych YouTuberów

Jeżeli chcesz wiedzieć co nowego w „internetach”, masz swoich ulubionych vlogerów, lubisz wyzwania i walkę o cenne nagrody – wszystko to znajdziesz w nowym programie CENEOSHOW, nadawanym na żywo na facebooku Ceneo.pl w każdą środę punktualnie o godzinie 20:00.

W CENEOSHOW widzowie mogą nie tylko na bieżąco śledzić, komentować i wygrywać nagrody, ale także realnie wpływać na kształt programu, decydując co przydarzy się prowadzącemu oraz na jakie pytania odpowie gość specjalny odcinka. Podczas programu trwa również rywalizacja o wyjątkowe nagrody zamknięte w sejfie, do którego należy odgadnąć specjalny, 5-cyfrowy kod.


Pierwszy odcinek programu został wyemitowany tydzień temu, a jego gościem była Zuzanna Borucka. YouTuberka zdradziła jakie nietypowe prezenty dostaje od swoich fanów, bez czego nie wyobraża sobie życia oraz co zrobiłaby, gdyby kosmici porwali Torso i Igora. Odpowiedziała na wiele nietypowych pytań od widzów oraz pokazała, jak powinno się latać na miotle!


14711545_120853318382439_2390695432689174158_o


Cykl programów na żywo liczyć będzie 8 odcinków o różnej tematyce – już dziś kolejny live – tym razem tajniki kulinariów odkryje przed Wami Paulina z kanału Kotlet.tv! Poniżej obejrzycie zapowiedź programu: Dla gwiazd programu przewidziano specjalną rywalizację w nietypowej konkurencji – YouTuber, który okaże się najlepszy po 8 odcinkach wraz ze swoimi fanami będzie mógł wskazać cel charytatywny, na który Ceneo.pl przekaże 10 tysięcy złotych!


Fanów CENEOSHOW zapraszamy do specjalnej grupy na facebooku, gdzie dzieje się wiele! Można tam śledzić aktualności i doniesienia z planu, zgadywać, kto będzie kolejnym gościem, oglądać zdjęcia, zadawać pytania i głosować na kolejne pomysły dla prowadzącego. Do wygrania są także koszulki i kubki z autografami gości. 


Jeżeli przegapiliście pierwsze odcinki – nic straconego! Znajdziecie je na tej playliście YouTube


Artykuł ukazał się we współpracy z marką Ceneo.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.