Nowy początek Multiego - twórca zmienia swój kanał o 180 stopni!

Nowy początek Multiego - twórca zmienia swój kanał o 180 stopni!

Na nowy film na kanale Multiego czekać musieliśmy ponad 3 miesiące. Dzisiaj twórca powrócił z nowym materiałem, w którym pokazał nam swoją nową fryzurę. Nie jest to jednak jedyna zmiana w życiu Michała, o której ostatnio mogliśmy usłyszeć. 
O zmianach nie tylko na kanale, ale również w swoim podejściu do życia Michał publicznie opowiadał już kilka razy. Temat ten poruszył również w wywiadzie dla naszej strony, który znaleźć możecie tutaj. Multi dorastał wraz z YouTube, ale w ciągu jego 7-letniej zmieniły się jego pasje, zainteresowania, humor oraz wiele innych rzeczy, które na początku jego drogi były zupełnie inne.Obecnie Michał zajmuje się głównie muzyką. Cały czas tworzy nowe rzeczy i rozwija się w tym kierunku. Jak sam mówi, pracuje ciężko nad tym, aby pokazać wszystkim tym, którzy wcześniej w niego nie wierzyli, że stać go na wiele więcej. W przyszłym tygodniu - dokładnie 14 lipca, światło dzienne ujrzy jego kolejna piosenka pt. "Więcej", o której twórca mówi z wielką nadzieją i zapowiada do niej świetny klip.


Dzisiejszy film podsumował pewien etap w życiu Multiego. Michał podał powody, dla których postanowił "odciąć" się od tworzenia filmów w ciągu ostatniego roku i wytłumaczył, dlaczego nie chce nagrywać tego, co aktualnie jest popularne na polskiej scenie YouTube. Na kanale nadal pojawiać będą się materiały, jednak inne niż wcześniej. Twórca zdaje sobie sprawę z tego, że jest to ryzykowna decyzja, jednak jest gotowy zaryzykować.


Nowy początek Multiego został symbolicznie zainicjowany widoczną zmianą fryzury Michała. Twórca pozbył się grzywki i postawił na dredy, w których jak sam mówi, czuje się naprawdę dobrze.Co sądzicie o tym ryzykownym kroku podjętym przez Multiego? Jesteście zadowoleni z nadchodzących zmian na jego kanale?

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.