Microsoft zaprezentował nowego pada do Xbox One!

Microsoft zaprezentował nowego pada do Xbox One!

Zdaniem wielu graczy kontrolery tworzone przez Microsoft należą do jednych z najwygodniejszych. Ich fani będą mieli za jakiś czas powody do radości, bo firma właśnie zapowiedziała nowe urządzenie do sterowania.


Nowy sprzęt zyskał nazwę Sport White Special Edition i trzeba przyznać, że wygląda naprawdę interesująco. Jak można wywnioskować z nazwy - pad jest w większości biały oraz ozdobiony miętowymi oraz srebrnymi akcentami. Co więcej, znajdziemy na nim gumowe uchwyty z fakturą w kształcie diamentów, które mają sprawić, że komfort podczas rozgrywki będzie jeszcze lepszy .

Trzeba przyznać, że nowy pad robi wrażenie!


Kontroler ma ukazać się na rynku już 7 sierpnia i kosztować będzie w dniu premiery 259 złotych. Zaopatrzony zostanie w wejście 3,5 mm dla słuchawek oraz będzie kompatybilny z Xbox One oraz z komputerami stacjonarnymi, na których pokładzie znajduje się system Windows 10.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.