Nowy kanał Człowieka Wargi ze sporym zainteresowaniem!

Nowy kanał Człowieka Wargi ze sporym zainteresowaniem!

Maciej Dąbrowski jest jedną z bardziej wpływowych postaci na polskiej scenie YouTube. Jego filmy na głównym kanale, gdzie  śledzi go ponad 1,2 miliona użytkowników, zbierają setki tysięcy wyświetleń. Słynie on z niestandardowego komentowania bieżących tematów i podkładania głosu do różnych filmików z sieci. W najnowszym odcinku "Z DVPY", Maciek poinformował swoich widzów, o nowym, ciekawym projekcie.


Pierwszego kwietnia Maciej Dąbrowski otworzył nowy kanał, na którym według założeń, codziennie ma pojawiać się nowy materiał, w którym twórca wraz z innymi prowadzącymi będzie prezentować wydarzenia historyczne z danego dnia. Mimo że projekt został ogłoszony w prima aprilis, nie jest to żart. Jak twierdzi Maciej, kanał nie będzie zawierał tylko suchych faktów, lecz również satyryczny komentarz. Wspomina, że ma nadzieję, że widzowie w drodze do pracy lub szkoły będą mogli oglądać odcinki i czerpać z nich radość i nadzieję... że historia się nie powtórzy.


Na kanale "CoSięCoSię Stało" są już trzy filmy z pierwszych dni kwietnia. Są one zrealizowane dokładnie tak, jak było zapowiadane - Maciek prezentuje tam wydarzenia, które miały miejsce danego dnia w historii, oraz dodaje do tego własny, zabawny komentarz. Kanał zgromadził już ponad 41 tysięcy subskrybentów. Obecnie filmy mają średnio 42 tysiące wyświetleń, a prawie wszystkie oceny materiałów, to łapki w górę. Pod filmem wśród komentarzy znaleźć można wiele pozytywnych wypowiedzi oraz liczne słowa troski o prowadzącego, czy udźwignie tak wielki ciężar, jakim jest codzienna produkcja nowego materiału.


Jak już wspomnieliśmy, Maciek nie będzie jedynym prowadzącym. Zmieniać go będą liczne postacie znane z programu "Z DVPY". Dzięki temu YouTuber będzie miał czas na połączenie tego z  innymi codziennymi zadaniami i prowadzeniem innych kanałów. Warto zastanowić się jednak, co stanie się z kanałem za rok? Bardzo ciężkim zadaniem będzie odnalezienie wydarzeń historycznych, które jeszcze nie były wymienione. Możliwe jest jednak, że Maciek dokładnie to przemyślał i w przyszłym roku, przedstawiane treści ulegną małej zmianie. Mamy nadzieję, że projekt wytrzyma próbę czasu, a kolejne odcinki będą zaskakiwać nas ciekawymi wydarzeniami i przyniosą codzienną dawkę humoru każdego dnia. Życzymy także Maćkowi jak najmniejszego ograniczania materiałów, gdyż najnowszy odcinek mimo braku kontrowersyjnych treści, został z niewiadomych przyczyn oznaczony jako film dla osób pełnoletnich.


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl