Nowy film na Tube Raiders. Fani czekają jednak na więcej

Nowy film na Tube Raiders. Fani czekają jednak na więcej

AdBuster opublikował film na facebookowym profilu Tube Raiders. Jak się jednak okazuje, nie mamy na razie co liczyć na powrót bratniego duetu - przynajmniej na razie.


Na kanale Tube Raiders od ponad czterech lat nie pojawił się żaden materiał. Projekt AdBustera oraz SciFuna (polegający na odwiedzaniu opuszczonych i często niebezpiecznych miejsc) wydawał się więc zakończony. W 2017 roku pojawiły się pogłoski o jego wznowieniu, lecz ostatecznie nic z tego nie wyszło. Cóż, nie wydaje się, żeby sytuacja uległa zmianie.

Marek Hoffmann w 2016 roku wziął udział w kursie taternictwa jaskiniowego. Jak sam twierdzi - była to jedna z jego największych życiowych przygód. Pasję nadal kultywuje, co udowodnił właśnie poprzez publikację filmu na łamach facebookowego profilu Tube Raiders.

Dziesięciominutowy materiał przedstawia wyprawę do Jaskini Miętusiej położonej w Tatrach Zachodnich. Początkowo klip miał zostać przedstawiony nowym pasjonatom taternictwa jaskiniowego podczas spotkania inauguracyjnego, lecz AdBuster zdecydował się na rozszerzenie grupy docelowej.Dzięki temu obejrzeć możemy przeprawy przez ciasne korytarze oraz usłyszeć ciekawy komentarz Marka Hoffmanna. Społeczność fanów Tube Raiders zaczęła domagać się powrotu duetu oraz ich przygód, lecz na razie nic nie wskazuje na to, iż urbexowy kanał zostanie na dłuższą metę reaktywowany.

Może jednak wstawienie materiału z Tatr stanowi przedsmak tego, co szykują influencerzy? Miejmy nadzieję!

 

Oglądaliście Tube Raiders? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.