Nowy film braci Sekielskich trafił na YouTube

Nowy film braci Sekielskich trafił na YouTube

Prawie równy rok temu na YouTube pojawiła się produkcja "Tylko nie mów nikomu", czyli dokumentalny film braci Sekielskich, poruszający temat pedofilii w kościele. Wspomniany dokument odbił się w naszym kraju nadzwyczaj ogromnym echem, a podobny rozgłos, zdaje się zdobywać opublikowany dzisiaj film "Zabawa w Chowanego", stworzony przez tych samych twórców. 


"Tylko nie mów nikomu" to film, który wywołał w Polsce niemałą dyskusję społeczną, a to wszystko ze względu na wrażliwy temat, który materiał poruszał w całkowicie bezpośredni sposób. O produkcji stworzonej przez braci Tomasza oraz Marka Sekielskich, mówiło się w okresie premiery bardzo dużo, a sam film do dzisiaj obejrzano ponad 23 miliony razy. Nieco ponad rok od opublikowania "Tylko nie mów nikomu", dnia dzisiejszego, na YouTube pojawiła się kolejna produkcja tych samych twórców, "Zabawa w Chowanego", która rozwija temat problemu, poruszonego w poprzednim filmie znanych dziennikarzy.Nowy film braci Sekielskich opublikowany został o godzinie 10:00 i od tamtej pory błyskawicznie znalazł się na pierwszym miejscu karty "na czasie", zdobywając ponad milion odsłon w niecałe 10 godzin. Wyświetlenia produkcji rosną w znacznym tempie i wygląda na to, że "Zabawa w Chowanego" może dorównać rozgłosem poprzedniemu filmowi autorstwa Tomasza i Marka Sekielskich.

avatar

Aleksander Ciesielski

Jestem studentem Warszawskiej Szkoły Filmowej. Od kilku lat na bieżąco śledzę zarówno polską, jak i zagraniczną scenę YouTube.