Poznaliśmy następce Battlefielda 1?

Poznaliśmy następce Battlefielda 1?

W sieci pojawiły się nieoficjalne informacje o kolejnej części Battlefielda. Według informatora wielkimi krokami zbliża się do nas długo wyczekiwany Battlefield Bad Company 3.


Źródłem informacji jest anonimowy Youtuber - AlmightyDaq, który kiedyś zdradził wiele konkretów na temat Battlefielda 1 jeszcze przed jego oficjalną zapowiedzią. Znacząco wpływa to na wiarygodność informacji, według których kolejną odsłoną Battlefielda będzie trzecia część podserii Bad Company.

Z ujawnionych informacji wynika, że akcja będzie osadzona w czasach wojny wietnamskiej, a także już po jej zakończeniu. Gra będzie w pełni oddawała realizm wietnamskich bojów.O kampanii dla jednego gracza jeszcze nic nie wiadomo, ale jeśli chodzi o multiplayer, to w momencie premiery będą dostępne tryby gry takie jak: Podbój, Szturm, Operacje, Dominacja, Drużynowy DM oraz Squad Obliteration przeznaczony dla 10 graczy (5 vs 5). Ponadto zabawa ma być szybsza niż w Battlefieldzie 1 i ma skupiać się na mniejszej skali starć. Z dostępnych klas żołnierzy będą do wyboru: Szturmowiec, Inżynier, Wsparcie oraz Zwiadowca.

Co najważniejsze podobno EA wyciągnęło wnioski z Battlefronta II w kwestii mikropłatności i nie zamierza wprowadzać tak bardzo inwazyjnego systemu rozwoju postaci za prawdziwe pieniądze. Mikrotransakcje będą, ale w mniejszym stopniu, a całość ma przypominać Battlefielda 1. Możemy również liczyć na możliwość zmiany wyglądu żołnierza, jego broni oraz pojazdów.Prawdopodobnie oficjalna zapowiedź Battlefield: Bad Company 3 odbędzie się w przyszłym roku podczas targów E3.

Przypominamy, że od premiery Bad Company 2 minęło już siedem lat, a gra wyszła na PC, Playstation 3 oraz Xbox360. Ta część była bardzo dobrze przyjęta przez graczy i wciąż jest ciepło wspominana, głównie za sprawą ciekawej i humorystycznej kampanii oraz klimatycznego multiplayera. Trzymajmy kciuki, aby informacje potwierdziły się, gdyż to już najwyższa pora wrócić w szeregi "złej kompanii".