Nowe zdjęcia iPhone'a SE 2. To będzie hit!

Nowe zdjęcia iPhone'a SE 2. To będzie hit!

Nowy iPhone SE to telefon, na który czeka naprawdę dużo osób. Jeśli najnowsze rendery okażą się prawdziwe, to najprawdopodobniej ci, którzy nie chcieli tego telefonu, po prostu jeszcze nie wiedzieli, że go chcą. 


Do tej pory nie wiadomo było czy ten telefon rzeczywiście powstaje czy jest to telefon widmo. Najnowsze rendery pokazują, że lepiej, żeby istniał. Zobaczcie, jak być może będzie wyglądał iPhone SE 2018:Jak widać iPhone SE 2 miałby posiadać bryłę znaną z iPhone'a 5, czyli jedną z najbardziej udanych konstrukcji i ekran z charakterystycznym notchem. Byłoby to połączenie klasycznego wyglądu z nowoczesnością, co na pewno wielu przypadłoby do gustu.

Poniżej zdjęcie folii ochronnej dla telefonu, które świadczy o tym, że ekran będzie miał małą przekątną:Według przecieków telefon miałby mieć procesor A10 Fusion i 2 GB pamięci RAM. Byłby on dostępny w wariantach od 32GB wolnej pamięci do 128 GB.Data premiery oczywiście nie jest znana tak jak i w ogóle informacje o tym, czy telefon ujrzy światło dzienne. Mamy jednak nadzieję, że tak się stanie, bo może to być świetne urządzenie.

Źródło: Mobilefun

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.