Nowe odpowiedzi i nominacje do #DissChallenge2!

Nowe odpowiedzi i nominacje do #DissChallenge2!
Diss Challenge 2 to druga części YouTubowej zabawy, która polega na nagraniu krótkiego utworu - diss'u na innych YouTuberów tym samym nominując ich do wykonania tego samego! Druga edycja została zapoczątkowana prawdopodobnie przez komentarz Merghaniego z prośbą o zrobienie drugiej części tego projektu!

Komentarz:
disschallenge
Gimper przyklasnął temu pomysłowi i 15 października na jego kanale pojawił się film z odpowiedzią Gimpsona na nominację od CookieM, który rzucił wyzwanie również Skyenowi oraz TheNitroZyniakowi. Do tej pory odpowiedział jednak jedynie Gimper  nominując jednocześnie Multiego Kolegę Ignacego, Izaka oraz MCSobieskiego.CookieM:
Gimper:
Z całej czwórki jak na razie rękawicę podnieśli tylko Multi oraz MCSobieski, który odpowiedział w iście wiedźmińskim stylu!

McSobieski:

MultiGameplayGuy:
Sobieski rzucił tym samym wyzwanie Rojowi, JJay Jokerowi i AdBusterowi. Multi natomiast w stylu swojej wcześniejszej twórczości nominował Naruciaka, Stuu oraz Matiaxa i Merghaniego! Czekamy na dalsze zmagania #DissChallenge2! Który utwór ze wszystkich stworzonych do tej pory podoba Wam się najbardziej? Piszcie w komentarzu!

Miłosz "IFamous" Zduńczuk
avatar

Bartłomiej Musiał

Brak opisu