Nowe klipy z udziałem Multiego już zapowiedziane!

Nowe klipy z udziałem Multiego już zapowiedziane!

Mutli to jeden z YouTuberów, który z muzyką ostatnimi czasy ma coraz więcej wspólnego. Nie bez powodu pojawia się w nowych teledyskach - zarówno do swoich utworów, jak i do tych, przy których produkcji brał udział gościnnie. Co Was pewnie ucieszy, nadchodzą kolejne dwie premiery klipów z udziałem tego twórcy!


W najbliższą środę (tj. 23.03) o godzinie 20:00, odbędzie się premiera singla Remo pt. ,,#PlayLive”, który promuje nadchodzący album pod tym samym tytułem. Remigiusz "Remo" Łupicki gościnnie zaprosił do utworu Merghaniego oraz Donia i Young Multiego. Nie będzie to jednak ich pierwsze wspólne dzieło, ponieważ Remo tworzył już utwory zarówno z Multim jak i Doniem. Tak czy inaczej, producent ten postanowił kilka dni temu utworzyć specjalne facebook'owe wydarzenie z okazji nadchodzącej premiery.


Tutaj obejrzycie trailer klipu:Jakby tego było mało, już 2 kwietnia o godzinie 17:00, odbędzie się kolejna premiera klipu Young Multiego do piosenki „STOP” gdzie gościnnie wystąpi Matiax. Możecie również dołączyć do wydarzenia, które utworzył Multi na facebooku z tej okazji.


Sam kawałek pt. "STOP", został wrzucony już 17 sierpnia 2015 roku na oficjalny soundcloud Michała, ale dopiero teraz twórca zdecydował się na klip. Zobaczymy co nas czeka, ale wiemy z fanpage'a Multiego, że jednym z gości w tym teledysku będzie Malik Montana.


Tu możecie odsłuchać kawałek:A Wy na którą premierę czekacie z niecierpliwością?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.