Nowe filmy i seriale ze świata Power Rangers trafią na Netflixa

Nowe filmy i seriale ze świata Power Rangers trafią na Netflixa

Nadchodzące filmy, seriale oraz programy dla dzieci oparte o markę Power Rangers zadebiutują na platformie Netflix. Taką informację podał właśnie prezes Global Television eOne.


Wieści na temat restartu uniwersum Power Rangers pojawiły się ponad rok temu, kiedy to oficjalnie zapowiedziano nowy film ze znanymi bohaterami. Od tamtego czasu niewiele się w tym temacie działo - dowiedzieliśmy się jedynie, że za projekt ma odpowiadać Jonathan Entwistle, reżyser m.in. serialu The End of The F***ing World.W końcu jednak na jaw wyszły nowe fakty. Wszystko za sprawą prezesa Global Television eOne, który w wywiadzie dla serwisu Deadline wypowiedział się następująco:
Odkąd stworzyliśmy Power Rangers z Jonathanem, zaproponowaliśmy naprawdę kompleksowe podejście. To nie jest tylko jeden serial, to filmy, inne seriale oraz programy dla dzieci. Znaleźliśmy dla niego świetnego partnera do pisania scenariuszy - wszyscy są gotowi. Netflix jest podekscytowany, my jesteśmy podekscytowani, więc mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mieli dla Was jakieś wieści.

Oficjalnie więc wiadomo, że nadchodzące produkcje z uniwersum Power Rangers zadebiutują na platformie Netflix. Więcej tak naprawdę nie wiadomo. Trudno nawet powiedzieć cokolwiek o fabule pierwszego planowanego filmu - ma on opowiadać o piątce nastolatków, którzy cofają się do lat 90.

 

Czekacie na reset uniwersum Power Rangers? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.