Nowe filmowe profile najlepszych graczy CS:GO

Nowe filmowe profile najlepszych graczy CS:GO

ELEAGUE Major 2017 to już przeszłość, lecz pozwólcie, że wrócimy jeszcze raz pamięcią do tego znakomitego wydarzenia. Wszystko bowiem z powodu, że podczas jego trwania organizatorzy (podobnie jak podczas wielu innych podobnych rangą turniejów) postanowili zaprezentować światu filmowe historie profesjonalnych e-sportowych zawodników. Tym razem pojawiło się cztery takie materiały, a każdy z nich przedstawia wybitnego gracza i jego przebytą, życiową drogę. Wśród wyszczególnionych tym razem osób znalazł się także "NEO" - polski zawodnik drużyny Virtus.pro. 


ELEAGUE Major 2017 to z pewnością turniej, który wzbudził w polskich fanach e-sportu niemałe emocje. Wszystko to spowodowane znakomitą formą zawodników z drużyny Virtus.pro, którzy nie raz udowodnili, że stoją na najwyższym światowym poziomie. W finale niestety pałeczkę przejęli Duńczycy z Astralis (o tym możecie przeczytać tutaj), lecz mimo to możemy mówić o niesamowitym sukcesie "Złotej Piątki". Oby tak dalej!

Zaraz po majorze portal HLTV.org zaktualizował ranking drużyn Counter Strike: Global Offensive. Zespół Virtus.pro awansował o dwie pozycje znajdując się na drugim miejscu - przed nim tylko zwycięzca turnieju, Astralis.

vp

Podczas ELEAGUE Major 2017 organizatorzy w pewnych momentach prezentowali nowo powstałe filmowe historie wybitnych graczy Counter Strike: Global Offensive. Tym razem mogliśmy oglądać cztery takie produkcje - w tym tę, gdzie główną rolę grał zawodnik Virtus.pro - Filip "NEO" Kubski.

Urodził się w Poznaniu. Był spokojnym, pozytywnym dzieckiem, z którym nigdy nie było żadnych problemów. Tak się złożyło, że jego rodzice nie mieli nic przeciwko temu, że spędza czas przy komputerze - widzieli, że jest to jego pasją i ma po prostu do tego ogromny talent. Gdy zaczynał swoją przygodę z Counter Strike grał z rodziną - z ojcem, z bratem. Później rozrosło się o znajomych, lecz Filip i tak umiejętnościami wyprzedzał wszystkich, z którymi przyszło mu grać. Wygrywał swoje pierwsze turnieje aż doszedł do miejsca, w którym znajduje się obecnie. Po więcej zapraszamy do obejrzenia poniższego materiału:


Pozostała zaprezentowana trójka to Oleksandr "s1mple" Kostyliev z Natus Vincere, Marcelo "coldzera" David z SK Gaming oraz Danylo "Zeus" Teslenko z Gambit eSports.Co sądzicie o tych czterech przedstawionych filmowych historiach profesjonalnych graczy Counter Strike: Global Offensive?
 


 

 

 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.