Nowe fakty w sprawie śmierci blogerki Gabby Petito

Nowe fakty w sprawie śmierci blogerki Gabby Petito

Kilka dni temu informowaliśmy was o tragicznym finale poszukiwań zaginionej blogerki Gabby Petito. Teraz FBI dzieli się nowymi informacjami w sprawie i podaje fakty na temat poszukiwanego partnera influencerki. 


Sprawa Gabby Petito wstrząsnęła całymi Stanami Zjednoczonymi. Popularna blogerka i Instagramerka kilkanaście dni temu została uznana za zaginioną, gdy nie wróciła do rodzinnego domu po podróży z partnerem Brianem Laundrie. Po ponad tygodniu poszukiwań, 20 września ciało blogerki zostało odnalezione na terenie hrabstwa Teton w USA.

Na jakiś czas przed tą tragiczną informacją dowiedzieliśmy się, że chłopak Gabby, który po powrocie do domu wynajął prawnika, także zaginął. Z tego względu główne podejrzenia padły właśnie na niego. Co więcej, wcześniej w sieci pojawiły się nagrania z zatrzymania, na których widzieliśmy skłóconą parę ze śladami przemocy fizycznej.Teraz FBI podzieliło się nowymi informacjami w sprawie. Sąd w Wyoming oskarżył Briana o to, że kilka dni po śmierci partnerki, użył jej karty debetowej. Dom mężczyzny został szczegółowo przeszukany, jednak nadal niewiadomo gdzie przebywa 23-latek. Śledczy prowadzą obecnie poszukiwania w rezerwacie Carlton na Florydzie, a w akcję zaangażował się także zespół nurków.

FBI informuje dodatkowo o nakazie aresztowania Laundriego i fakcie, że w sprawie współpracują już agenci federalni w całym kraju, którzy badają okoliczności śmierci Petito.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.