Już wkrótce na twoim urządzeniu pojawi się ponad 100 nowych emoji!

Już wkrótce na twoim urządzeniu pojawi się ponad 100 nowych emoji!

Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć czym są emoji. Współcześnie są nie tyle dodatkiem do komunikacji w internecie, ale całkiem odrębnym sposobem komunikacji. I oczywiście jest ich coraz więcej. Już niedługo pojawi się aż 117 nowych emotikonek, z których będziemy mogli korzystać na naszych urządzeniach.


Na nowe emoji na pewno nie będziemy musieli czekać długo, ponieważ pojawią się wraz z aktualizacjami na Windowsa, Androida, iOSa i t.p. Dostawcy oprogramowania dbają o to, żeby być na bieżąco z nowymi emoji, więc już wkrótce na naszych wirtualnych klawiaturach pojawią się nowości.Wśród nowych emotikonek znajdziemy między innymi od dawna wyczekiwaną uśmiechniętą buźkę z łezką, która może wyrażać na przykład sentymentalne wzruszenie. Inną ciekawostką będą złożone palce z możliwością wyboru koloru skóry, które bez wątpienia kojarzą się z włoską kulturą i sposobem bycia, choć w poszczególnych krajach mogą oznaczać zupełnie różne rzeczy. Pojawi się także ninja, nowe części ciała (w tym anatomiczne serce - internetowe romanse w pewnością wejdą na nowy poziom), czarny kot, mamut, karaluch oraz całe mnóstwo emoji pozwalających osobom różnej płci i identyfikujących się z płcią możliwość wyrażania siebie.

Czy doczekamy czasów, w których emotki będą wyrażać więcej niż słowa? Całkiem możliwe - już teraz wyrażają prawie wszystko.

Emilia Wełna

Zawodowo zajmuję się redakcję i korektą, a hobbystycznie pisaniem. Fascynuje mnie nauka, a najwięcej czasu zajmuje granie w GTA i oglądanie "Przyjaciół" na okrągło.