Dust2 powraca w odświeżonej formie!

Dust2 powraca w odświeżonej formie!

W najbliższej aktualizacji po około 8 miesiącach do gry zostanie przywrócona najpopularniejsza mapa w grze Counter Strike: Global Offensive, czyli Dust2. Odświeżona lokacja już za chwile zostanie ponownie udostępniona dla graczy. 


Na początku tego roku, w lutym, twórcy gry ponownie udostępnili odnowione Inferno, które zastąpiło Dusta2. Od tego czasu na większych turniejach nie mamy okazji jej oglądać, jednak wśród zwykłych graczy jest ona nadal często wybierana.

O powrocie mapy Valve oficjalnie poinformowało za pośrednictwem swojego profilu na Twitterze. Dust2 ma pojawić się w odnowionej wersji wraz z kolejną aktualizacją bety. Niewiadoma pozostaje jednak dokładna data, kiedy zostanie ona udostępniona.Mapa Dust2 wróci do wersji beta gry, gdzie gracze będą mogli ją testować. Nie oznacza to jednak, że ponownie trafi ona do puli map aktywnej służby. Bardzo możliwe, że Valve będzie na początku starało się znaleźć i wyeliminować jak największą ilość błędów, a dopiero później Dust2 na stałe zagości na swoim poprzednim miejscu. Dodatkowo, powrót mapy do puli aktywnej służby będzie mógł także spowodować ponowne pojawienie się jej na największych światowych turniejach.

 

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.