Nowa wersja darmowego Spotify już jest. Są duże zmiany!

Nowa wersja darmowego Spotify już jest. Są duże zmiany!

Wokół Spotify ostatnio było trochę zamieszania, gdyż dużo mówiło się o nadchodzących zmianach w aplikacji. Nowa wersja darmowego Spotify właśnie została udostępniona. Jakie są zmiany? 


Aplikacja została zmieniona zarówno na Androidzie, jak i na iOS. Oprócz nowego interfejsu wprowadzone zostaną znaczne zmiany w działaniu aplikacji i to na korzyść darmowych użytkowników.

Istotną zmianą są playlisty na żądanie, dzięki którym można wybierać i odtwarzać utwory na 15 wybranych playlistach i to bez obaw o przeskakiwanie czy losowe odtwarzanie piosenek. Korzystanie z zakładek "Odkryj w tym tygodniu" czy "Radar premier" również będzie bezproblemowe.Spotify będzie przystępniejsze dla nowych użytkowników, którzy po założeniu konta zostaną zapytani, jakich artystów lubią i na podstawie tego skomponuje odpowiednie playlisty. Będzie je można odtwarzać oczywiście bez ograniczeń.

Nowa aktualizacja ucieszy także tych, którzy nie szastają danymi komórkowymi. Pojawił się bowiem przycisk "Data Saver", który pozwoli na oszczędzanie danych podczas słuchania muzyki. Wszystko ma być zoptymalizowane przez Spotify, więc nie musimy się niczym martwić.

Reklamy jednak oczywiście nie znikną, ale wygląda na to, że Spotify zrobiło krok w dobrym kierunku i korzystanie z aplikacji może stać się zdecydowanie przyjemniejsze.

 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.