Nowa strona APYnews - sprawdź co się zmieniło!

Nowa strona APYnews - sprawdź co się zmieniło!

Zmieniamy się! Chcąc sprostać Waszym oczekiwaniom, strona APYnews.pl przeszła ostatnimi czasy gruntowny remont, którego efekt możecie zobaczyć właśnie teraz. Jesteście ciekawi co się zmieniło, co nowego dodaliśmy, a co usprawniliśmy?


1. Wygląd


Nowy design strony powinien przypaść Wam do gustu. Strona główna wyświetli Wam wszystkie najnowsze wpisy w odpowiedniej kolejności. Górny pasek pomoże Wam za to odnaleźć się na stronie. Każda kategoria przypisana jest do odpowiednio oznaczonych artykułów, ale są też i pewne nowości.
nowa strona Nowy wygląd strony przystosowany jest zarówno pod działanie na laptopach i komputerach stacjonarnych jak i na urządzeniach przenośnych.

Zmienił się także wygląd poszczególnych artykyłów, quizów, galerii czy pojedynków YouTuberów. Można by wymieniać bez końca.


2. Szybkość działania.


Nowa strona oznacza także jej szybsze działanie! w końcu bez problemu możecie przeglądać nasz serwis bez irytującego czekania i wykonywać dane działania w mgnieniu oka.


3. Specjalne przystosowanie pod przeglądanie na urządzeniach mobilnych.


Każdy z nas korzysta chyba ze smartfonu lub tableta. Do tej pory, przeglądanie strony APYnews.pl nie należało do najłatwiejszych zadań. Teraz już tak nie jest. Serwis jest doskonale przystosowany pod każdy rodzaj telefonu. Szybkie działanie, dopasowane elementy czy odpowiednia czcionka powinny umilić Wam czas podczas czytania artykułu na stronie.
apynews telefon Tak prezentuje się APYnews na telefonie! Sprawdź działanie także na swoim smartfonie.

5. Nowe funkcje


W związku dzisiejszą premierą nowej odsłony APYnews.pl nie zabrakło także kilku funkcji, o których do tej pory jeszcze nie słyszeliście.


- Profile YouTuberów. Co to takiego? Jest to zbiór najważniejszych informacji o danym twórcy. Zaczynając od biografii przez najpopularniejsze filmy i na statystykach kończąc. Mnóstwo interesujących danych oraz ciekawostek, o których jeszcze do tej pory nie słyszeliście. Do tego wszystkiego, każdy twórca ma swój osobny profil, z którego możecie przeczytać bezpośrednio wszystkie artykuły jego dotyczące.


- Rakingi. Pamiętacie nasz ranking YouTuberów? Teraz jest on dużo bardziej dopracowany. Do tego znajdziecie u nas ranking snapchatów twórców, a wkrótce także kolejne.


- Zakładka "girls". Teraz także specjalne miejsce dla wszystkich dziewczyn, które nas czytają. W sekcji "girls" pojawiać się będą wszystkie artykuły dotyczące kanałów beauty na polskim YouTube.


- Napisz artykuł sam! Tak, teraz artykuł na naszą stronę możesz napisać właśnie Ty. Wystarczy wejść w specjalną zakładkę na stronie głównej, by dowiedzieć się jak tego dokonać.


Ale to nie wszystkie zmiany! Jest ich jeszcze kilka, sprawdźcie wszystkie przechodząc na stronę główną.


Jeśli znajdziecie jakieś błędy, koniecznie napiszcie o nich w komentarzu. Pierwsze dni nie będą należały do łatwych, ale nie boimy się sprostać temu wyzwaniu!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.