Nowa podróżnicza seria Wapniaka

Nowa podróżnicza seria Wapniaka

Maciek Wapiński znany większości jako Wapniak zawsze miał szalone pomysły i nieraz nas zadziwiał. Stało się tak i teraz! Na kanał wrzucił pierwszy film nowej serii pod tytułem: „Autostopem po Maroko”. Jak mówi, mocno zainspirował go do tej twórczości kanał "Przez świat na fazie"


Na podróż nie wybrał się on sam, a ze swoją dziewczyną - Kamilą, która autostopem po świecie podróżuje od kilku lat. W Maroko, Maciek pierwszego dnia mógł zaznać lekkiej kąpieli w Oceanie Atlantyckim, kontroli policyjnej, a także słynnej herbaty z miętą. Jego pierwsze danie w tym kraju (jak mówi w filmie) to krewetki marokańskie z ryżem.


W pierwszym materiale tej serii, para podróżuje zarówno pieszo jaki i dwoma samochodami metodą autosto'a. Za pierwszym razem jechali oni prawdopodobnie z architektami, a za drugim z miłym starszym panem, z którym właśnie Wapniak i Kamila zostali poddani kontroli drogowej.


Serdecznie zapraszamy do oglądania filmu Maćka zapowiadającego tę serię. Ciekawe czy ona Wam się spodoba!Chcielibyście tak podróżować? 


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.