Nowa podróżnicza seria Wapniaka

Nowa podróżnicza seria Wapniaka

Maciek Wapiński znany większości jako Wapniak zawsze miał szalone pomysły i nieraz nas zadziwiał. Stało się tak i teraz! Na kanał wrzucił pierwszy film nowej serii pod tytułem: „Autostopem po Maroko”. Jak mówi, mocno zainspirował go do tej twórczości kanał "Przez świat na fazie"


Na podróż nie wybrał się on sam, a ze swoją dziewczyną - Kamilą, która autostopem po świecie podróżuje od kilku lat. W Maroko, Maciek pierwszego dnia mógł zaznać lekkiej kąpieli w Oceanie Atlantyckim, kontroli policyjnej, a także słynnej herbaty z miętą. Jego pierwsze danie w tym kraju (jak mówi w filmie) to krewetki marokańskie z ryżem.


W pierwszym materiale tej serii, para podróżuje zarówno pieszo jaki i dwoma samochodami metodą autosto'a. Za pierwszym razem jechali oni prawdopodobnie z architektami, a za drugim z miłym starszym panem, z którym właśnie Wapniak i Kamila zostali poddani kontroli drogowej.


Serdecznie zapraszamy do oglądania filmu Maćka zapowiadającego tę serię. Ciekawe czy ona Wam się spodoba!Chcielibyście tak podróżować? 


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.