Nowa seria Ajgora Ignacego!

Nowa seria Ajgora Ignacego!

U każdego twórcy możemy dostrzec taki moment, w którym uświadamia sobie on, że powinien stworzyć coś zupełnie nowego u siebie kanale. Coś, co w pełni by go dopełniało i dawało mu satysfakcję. 


Pewnej zmiany planuje dokonać Ajgor Ignacy, który do tej pory publikował na swoim profilu nieregularne materiały o różnych sprawach mających miejsce w naszej codzienności. Jak wspomina, od samego początku swojej działalności na YouTube pragnął stworzyć coś pokroju zbioru niedopowiedzianych historii o konkretnych osobach ze świata muzyki, sportu itd. Co więcej - zapewnił, że nowa seria pojawiać się będzie regularnie co tydzień, o 17. Trzymamy cię za słowo!
Pozostaje czekać jak rozwinie się pomysł Ajgora, bo wygląda to naprawdę interesująco. O różnych informacjach nie dowiemy się z Wikipedii, wiec może to być ciekawe źródło, które pozwoli uzupełnić naszą wiedzę w pewnym zakresie.


Co sądzicie o nowej serii Ajgora? Piszcie w komentarzach!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.