Nowa piosenka Braci Malczyńskich już jest!

Nowa piosenka Braci Malczyńskich już jest!

Kolejna piosenka z teledyskiem braci Malczyńskich już jest! Po głośnej i kontrowersyjnej premierze "Gwiazd" bracia idą za ciosem i wypuszczają nowy kawałek, wbrew hejterom i negatywnym opiniom.


Po ostatniej głośnej premierze piosenki braci Malczyńskich wybuchła dyskusja o rapujących YouTuberach. Na zarzuty hejterów Marcin odpowiedział w osobnym vlogu, o czym pisaliśmy tutaj. Wytłumaczył też brak obiecanego Blachy 2115 w nowej piosence - raper nie wystąpi w tej piosence Malczyńskich ze względów osobistych, ale ma powstać nowa, już z udziałem Blachy. Oto nowa piosenka braci Malczyńskich:Tylko Gucci to remix piosenki Capital Bra - Nur Noch Gucci. YouTuberzy z kolejnym kawałkiem udowadniają swoim hejterom, że będą robili to, na co mają ochotę. W planach jest na pewno jeszcze jedna obiecana piosenka z Blachą, więc YouTuberzy nie zamierzają zwalniać z tempa.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.