Nowa piosenka EKIPY pobiła rekord polskiego YouTube

Nowa piosenka EKIPY pobiła rekord polskiego YouTube

Najnowsza piosenka EKIPY pobiła rekord polskiego YouTube'a jeśli chodzi o liczbę wyświetleń uzyskanych w przeciągu 24 godzin od momentu premiery. 


Wczoraj (8.03) mieliśmy do czynienia z oficjalnym zakończeniem drugiego sezonu EKIPY. Na kanale Friza pojawił się z tej okazji wyjątkowy film dokumentalny oraz zapowiedź nowych projektów - w tym płyty z kilkunastoma chillowymi utworami.

Jeden z nich (pod tytułem 3KIPA) pojawił się tego samego dnia na głównym kanale projektu. Piosenka stanowi przede wszystkim opowieść o tym, jak rozwinęło się całe przedsięwzięcie, jak i zapowiedzi jeszcze większych planów na przyszłość.

Każdy członek EKIPY zaśpiewał jedną zwrotkę, w tym Wujek Łuki - każdy w charakterystycznym dla siebie stylu. Jak zapowiadano, mamy do czynienia raczej z chillowym kawałkiem, z którego przebija się wakacyjny vibe. Na uwagę zasługuje także teledysk zrealizowany w kilku miejscach na świecie.Klip "3KIPA" pobił przy okazji pewien rekord. Mowa tu oczywiście o liczbie odtworzeń w przeciągu 24 godzin od publikacji. Dokładnie o godzinie 18:00 materiał wyświetlał liczbę 3 426 602 odtworzeń - należy jednak oczywiście wziąć poprawkę na drobne opóźnienie spowodowane przetwarzaniem zmian przez YouTube. Chwilę później Karol na swoich mediach społecznościowych podzielił się oficjalnymi statystykami. Klip w dobę został wyświetlony... 3,7 miliona razy!Do tej pory liderem polskiego YouTube był utwór "PRZEJMUJEMY JUTUBY" - także zrealizowany przez EKIPĘ, lecz zrealizowany w duecie z WIP BROS. Ciekawe czy najnowsza piosenka pobije ogólny rekord wyświetleń poprzedniego muzycznego przedsięwzięcia, który przypomnijmy, że został najchętniej oglądanym filmem 2020 roku na polskim YouTube.

 

Co sądzicie o sukcesie najnowszej piosenki EKIPY? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.