Nowa operacja w CS:GO!

Nowa operacja w CS:GO!

Wraz z dzisiejszą aktualizacją gry Counter Strike: Global Offensive dostaliśmy zupełnie nową operacje. Operacja Hydra wprowadzi do gry wiele ciekawych dla gracza nowości, z których będzie mógł korzystać wraz z innymi zawodnikami. Tym razem jednak część operacji będzie dostępna za darmo. 
Operacja Hydra potrwa aż 18 tygodni i skończy się we wrześniu. Tak jak zawsze mamy możliwość zakupu przepustki, która kosztuje 5,60 euro, czyli około 24 złote, jednak nie wszystkie tryby wymagają posiadania żetonu. Darmowe będą "Wydarzenia Hydra", czyli specjalne wyzwania zmieniające się co tydzień.Podczas trwania operacji gracze będą mogli korzystać z trybów Wingman, Weapons Expert i War Games. Pierwszy zaoferuje mecze 2v2 na mapach z tylko jednym miejscem detonacji. Drugi tryb pozwoli na na walki 5v5, jednak po zakupie wybranej przez nas broni nie będzie można kupić jej ponownie. War Games będzie natomiast zawierać wiele nietypowych zmian dla klasycznych rozgrywek.

Więcej szczegółów na temat nowej "atrakcji" znajdziecie na kanale Izaka:


Dodatkowo do gry wprowadzone  7 map, w tym 4 nowe i 3 powracające: Austria, Shipped, Lite, Thrill, Agency, Insertion oraz Black Gold. Wraz z operacją twórcy gry dodali również nową skrzynkę, w której znajdziemy aż 17 nowych skinów. Wśród nich wylosować można skórki do między innymi AWP, M4A4 czy też Five-Sevena. Przedmiotem specjalnym tej skrzyni będą rękawice.

Pierwszy opening nowych skrzynek pojawił się już u Izaka. Sprawdźcie koniecznie!


 
avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.