"Nowa Fala" - premiera klipu na kanale Multiego!

Dziś o godzinie 17:00 miała miejsce premiera nowego klipu Young Multiego do wcześniej niepublikowanego utworu pt. "Nowa Fala". Jest to jedna z piosenek, z których Michał jest szczególnie zadowolony, a z premierą czekał na właściwy moment. 
Nowa Fala została wyprodukowana przez znanego producenta muzycznego - Chris Surreala, który wcześniej współpracował z takimi artystami jak: Chief Keef, Soulja Boy czy Lil Reese.

Sam teledysk został nagrany w Poznaniu. Występują w nim Natural, Merghani, Cypis i inni przyjaciele Multiego. Klip stworzony został przez Merghaniego przy współpracy z Nerv'em, a obejrzycie go poniżej:Opinie widzów Michała o nowym utworze są bardzo dobre. Wielu fanów uważa Nową Falę, za najlepszą piosenkę Young Multiego, którą do tej pory wypuścił. Dla przypomnienia, Multi na swoim kanale opublikował już klipy m.in. do: Nie Wiem, Sam, STOP czy TЯON. Nie zabrakło u niego także teledysku do utworu z jego własnym featuringiem. W listopadzie na kanale pojawił się "Sitdown" współtworzony z Joshhem:


Jak podoba Wam się Nowa Fala jak i całe nagranie?


 

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.